درباره ما

میهن مدرس بستری را برای آموزش کشور فراهم نموده است که در آن اساتید ، آموزشگاه ها و موسسات آموزشی ، دانش آموزان و دانشجویان می توانند فعالیت نمایند چنانچه می خواهید کلاس های خود را به تمام دانش پذیران معرفی و به آن بهبود ببخشید میهن مدرس می تواند انتخاب خوبی باشد.

دانش آموزان و دانشجویان می توانند از اطلاعات و مشخصات برگزارکننده کلاس ، دروس های آموزشی ، زمان های برگزاری ، قیمت هر جلسه تدریس از پروفایل های اساتید و آموزشگاه ها که قابل مشاهده می باشد مطلع گردند. دوره های آموزشی و دوره های آنلاین تدریس خصوصی در میهن مدرس قابل تعریف می باشد و تیم پشتیبانی سایت این موارد را مدیریت می نمایند تا برگزار کنندگان دوره ها با خیالی آسوده به اهداف و پیشبردهای خود فکر نمایند. در دوره های آنلاین چنانچه اگر دانش پذیری از تدریس استاد بنا به دلایل درست و قانع کننده رضایت نداشت هزینه لحاظ شده بازگردانده خواهد شد. دانش آموزان و دانشجویان از اساتید و دوره های بسیار خوبی می توانند در میهن مدرس بهره مند گردند تا با بهبود توان و دانش علمی خود به سمت اهداف بزرگ قدم بردارند.

فعالیت های میهن مدرس در چند عنوان

  • فراهم نمودن تحقیق و جست و جوی اساتید ، آموزشگاه ها و موسسات و دوره های آموزشی بصورت هدفمند
  • واگذاری نرم افزارهای آنلاین و آموزشی به اساتید مجرب حوزه آموزش
  • رونق دادن به کسب و کارهای اساتید و مدرسان برتر کشور
  • امکان دست یابی راحت به مطالب آموزشی چون فیلم های آموزشی ، جزوات و درسنامه های آموزشی و ...
  • ایجاد تدریس خصوصی آنلاین با هدف کاهش فاصله میان استاد و دانش پذیر و دسترسی شاگرد از هر نقطه کشور به برترین اساتید حوزه آموزش
  • پشتیبانی آنلاین و قوی برای بخش های مختلف

ایجاد پروفایل در میهن مدرس

اساتید و آموزشگاه ها مشخصات و اطلاعات لازم را می توانید در صفحات مربوط به خود به ثبت برسانید و برای تمام دانش پذیران قابل نمایش می گردد.

فعالیت دوره های آموزشی

اساتید و فعالان حوزه آموزش کلاس و دوره های خود را در صفحات مخصوص به خود می توانید معرفی و اطلاعاتی چون تاریخ برگزاری ، ساعت شروع و ... به نمایش بگذارید.

مطلع شدن از آمار کلاس های خود

لحظه به لحظه از تعداد ثبت نام کنندگان دوره های آموزشی و کلاس ها می توانید مطلع گردید و بیشتر از چه طریق به شما دسترسی پیدا نموده اند.

در پنل کاربری چه آموزشگاه و چه استاد برای تدریس خصوصی آنلاین اطلاعات مورد نیازی چون میزان درآمد ، تعداد شرکت کنندگان و ... قابل نمایش است.

دانش پذیران برای یادگیری دروس و هر آموزش دیگر می توانند در میهن مدرس ثبت نام نمایند از تدریس خصوصی شیمی ، تدریس خصوصی ریاضی ، تدریس خصوصی عربی گرفته تا انواع دوره های آموزشی که برای همه آنها اساتیدی وجود دارند که نیاز شما را بطور کامل رفع می نمایند.

اگر در هر درس یا مهارت می توانید تدریس داشته باشید میهن مدرس بسترهای لازم را برایتان فراهم نموده است تا به امر تدریس بپردازید که با یک ثبت نام رایگان اقدام به ایجاد یک پنل کاربری بسیار ایده آل برای خود می نمایید و خود را به تمام دانش پذیران بشناسانید و انواع فعالیت در این پنل برای شما مهیا شده است.

موسسات و آموزشگاه هم با ایجاد پروفایل این امکان برایشان فراهم می گردد که می توانند از سوابق خود بگویند ، دوره های خود و ... به اطلاع دانش پذیران برسانند.


با میهن مدرس می توانید به هر مدرس و کلاس آموزشی که نیاز دارید دست یابید و آموزش های لازم را فراگیرید


میهن مدرس بر خود می بالد که قدمی هر چند کوچک در مسیر پیشرفت علم و بهبود کسب و کار اساتید کشور بردارد. منتظر پیشنهادات و نظرات تک تک شما عزیزان هستیم.