قوانین سایت

کاربران گرامی، برای عضویت در میهن مدرس، مطالعه و اطلاع از قوانین و مقرارات آن ضروری است.
عضویت، استفاده و بازدید از سایت، به منزله مطالعه قوانین و اطلاع از مفاد آن و پذیرش کلیه آنها بدون استثاست.

اساتید، مدیران آموزشگاه ها و دانش پذیران محترم

لطفا قوانین و مقرارت میهن مدرس را پیش از ثبت نام و فعالیت با دقت مطالعه نمایید. میهن مدرس یک پایگاه اینترنتی معرفی اساتید و آموزشگاه ها به دانش پذیران کشور است که فعالیت های خود را تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران و مجموعه مقرارت و قوانین تجارت الکترونیکی انجام می دهد. این سامانه بعنوان مرجه تدریس خصوصی و عمومی کشور خود را ملزم به پیروی از قوانین مکتوب کشور می داند.

استفاده از سامانه میهن مدرس را به عنوان پذیرفته شدن تمامی شرایط و قوانین لحاظ شده می دانیم و کاربران حق هیچ گونه اعتراضی بعد از انجام فعالیت نمی توانند داشته باشند. یک نکته را عرض می نماییم که ممکن است در طول زمان شرایط و قوانین سایت در بخش های مختلف دچار تغییر شود که این کار از حساب کاربری، ایمیل یا پیامک اطلاع رسانی خواهد شد و ادامه فعالیت در میهن مدرس هم به منزله قبول شرایط جدید تلقی می گردد.

1. سایت میهن مدرس تمام سعی و تلاش خود را جهت اخذ اطلاعات کامل از دانش پذیر و استاد را به کار می گیرد و موارد امنیتی در معرفی استاد به دانش پذیر را هم رعایت می کند. نکته قابل توجه این بخش، استاد برای تدریس با مسئولیت خود به منزل دانش پذیر مراجعه می کند و میهن مدرس هیچ گونه یا تعهدی در قبال هر گونه خسارات احتمالی و اتفاقی ناشی از ارتباط استاد با شاگرد نخواهد داشت چون که میهن مدرس با معرفی استاد در سایت، ارتباط بین دانش پذیر و مدرس را فراهم می نماید و هیچ گونه تضمینی در مورد نیت دانش پذیر نسبت به استاد و بلعکس نمی تواند ارائه کند طرفین می بایست اقدامات احتیاطی لازم را رعایت نمایند.

2. از آنجاییکه هویت و اطلاعات ارسالی توسط دانش پذیران به هیچ وجه قابل راستی آزمایی نمی باشد، میهن مدرس تعهد یا مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده توسط دانش پذیر چه از طریق ارسال درخواست معرفی استاد و چه از طریق تماس تلفنی از طریق سایت ندارد.

3. میهن مدرس صرفا مطالب درج شده توسط اساتید را نمایش می دهد و هیچ گونه تعهدنامه ای در حوزه تدریس خصوصی با کسی منعقد نمی کند و اساتید هر زمان که بخواهند می توانند اطلاعات پروفایل خود را ویرایش نمایند و هیچ گونه مسئولیتی در قبال اطلاعات پروفایل اساتید ندارد.

4. میهن مدرس این اختیار را دارد که موارد ارسال شده به سایت توسط کاربران (استاد، آموزشگاه، دانش پذیر) را هر زمانی که نیاز باشد، حذف یا اصلاح نماید.

5. اگر اساتید با اموزشگاه ها و موسسات آموزشی که خود را طرف قرارداد با میهن مدرس تلقی نمایند همکاری داشته باشند کلیه مسئولیت و عواقب  برعهده خود استاد می باشد چراکه میهن مدرس هیچ گونه سند و قرارداد با هیچ آموزشگاه و موسسه آموزشی منعقد نکرده است.

6. اساتید باید نسبت به تعهدات خود به دانش پذیر پایبند باشد. پاسخگویی به تماس های دانش پذیر، اخذ وجه به میزان توافق شده و دیگر توافقات از مواردی هستند که اجرای آنها بر استاد واجب است و چنانچه نارضایتی از سوی دانش پذیران برای میهن مدرس ارسال شود این اختیار را داریم که با استاد مربوطه موضوع را پیگیری نماییم.

7. مشخصات و اطلاعات ارسالی استاد و آموزشگاه توسط میهن مدرس مورد بررسی قرار می گیرد و از نظر محتوایی با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرت نداشته باشد منتشر می گردد میهن مدرس هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحیح یا نا صحیح بودن مطالب تدارد و برعهده کاربر منشر کننده می باشد.

8. برای استفاده از تمامی امکانات و خدمات میهن مدرس، ایجاد حساب کاربری برای هر کاربر الزامی است و باید اطلاعات لازمی که سایت می خواهد را کاربران تکمیل نمایند.

9. هر کاربر حق انتخاب یک نام کاربری را دارد و در صورت فعالیت با بیش از یک نام، حساب کاربری وی به طور موقت یا دائم  مسدود خواهد شد.

10. هر کاربر بعد از ایجاد حساب کاربری مربوط به خود وظیفه دارد نسبت به نگهداری آن دقت نماید و متعد می گردد که تمام فعالیت و پیام هایی که از حساب کاربری صادر می شود صحت آنها برعهده خودش است و هیچ گونه ادعا و اعتراض از شخص کاربر صاحب حساب ساخته نمی باشد.

11. بخش هایی که برای آنها هزینه لحاظ شده است، کاربران باید پرداخت هزینه نمایند اگر در ارائه خدمات هزینه دار مشکل ایجاد شود تمام سعی خود را به کار می گیریم تا مشکلات رفع گردد در غیر این صورت هزینه واریزی آن بخش فعالیت به حساب کاربر پرداخت کننده بازگردانده خواهد شد.

12. تمام فعالیت هایی که از سوی یک حساب کاربری انجام می گیرد، شخص کاربر بعنوان صاحب آن شناخته می شود بنابراین از اطلاعات حساب کاربری خود (نام کاربری و رمز عبور)  محافظت نمایید. اگر متوجه شده اید کاربر دیگری به حساب کاربری شما دسترسی پیدا نموده است در سریع ترین زمان ممکن رمز عبور خود را تغییر دهید و حتما موضوع را با پشتیبانی سایت در میان بگذارید.

13. کاربری که در میهن مدرس حساب کاربری ایجاد می نماید حق مالکیت کپی رایت، مطالب، برند، حقوق مادی و معنوی آن را ندارد و نسبت به تعهدات خود باید پایبند باشد.

14. میهن مدرس وظیفه دارد اطلاعات کاربران که در سایت منتشر نمی شود را نزد خود محفوظ نماید. (اطلاعاتی چون رمز عبور، شماره ملی، نظرات تایید نشده، تراکنش های مالی و ...)

15. اجرای نرم افزارهای کلاس آنلاین در تمام دستگاه های تلفن همراه، کامپیوتر و ... بصورت تضمینی نمی باشد.

16. میهن مدرس نمی تواند مهارت های اساتید و آموزشگاه ها، کیفیت کلاس آموزشی و تمام خدماتی که به دانش پذیر داده می شود را تضمین نماید.

17. در صورت بروز مشکلات پیش بینی نشده در هنگام کلاس های آنلاین مثل قطع برق، اختلال در اینترنت و دیگر موارد از سوی استاد، کلاس جبرانی باید با اطلاع رسانی قبلی برای دانش پذیر صورت گیرد.

18. دانش پذیران و اساتید موظف هستند که در کلاس های آنلاین از درج هرگونه کلمات توهین آمیز و مطالب مبتذل بطور جد پرهیز نمایند در صورت مشاهده با شخص خاطی برخورد می گردد و حساب کاربری آن تا اطلاع ثانوی غیر فعال می شود.

19. در صورتی که دانش پذیر در کلاس تدریس خصوصی آنلاین ثبت نام نموده است و پیش از برگزاری کلاس انصراف دهد مبلغ واریزی با کسر 10 درصد بازگردانده و چنانچه دانش پذیر در حین برگزاری کلاس انصراف دهد هزینه هر جلسه تدریس برگزار گردیده محاسبه شده و مبلغ با کسر از مبلغ کل عودت داده می شود.

20. مسئولیت بوجود آمدن مشکل در روند سیستم پرداخت آنلاین برعهده سایت میهن مدرس می باشد.

پیگردهای قانونی

ارتکاب اقدامات مشروحه ذیل، حذف کامل حساب کاربری مرتکب، ارجاع موضوع به مراجع قانونی و طرح شکایت کیفری یا حقوقی علیه وی توسط تیم میهن مدرس را در پی خواهد داشت.

1. کاربرانی که با ایجاد حساب های کاربری متعدد قصد ایجاد مشکل در پایگاه میهن مدرس و حساب کاربری دیگر کاربران داشته باشند، بدون هیچ گونه اطلاعی حساب کاربری حذف و مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

2. درج کلمات تهدیدآمیز و توهین‌آمیز و ناقض حقوق شخصی یا اجتماعی، مطالب مبتذل، انتقال و پُست هرگونه مطلبی که به حقوق دیگران هتک حرمت کند.

3. در کلاس های آنلاین باید طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران تمامی موارد و اصول یک کلاس درس حضوری رعایت شود به خصوص پوشش متعارف و حفظ شئونات اسلامی در غیر این صورت با مشاهده این نوع موارد، حساب کاربری کاربر خاطی حذف و مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

4. کاربران میهن مدرس که امکان فعالیت دارند نمی توانند در خارج از چارچوب های تعیین شده سایت اقدامات داشته باشند چنانچه فعالیت هایی چون تلاش غیرمجاز برای دسترسی برنامه ها و سرورهای متصل به سایت، استفاده نادرست از مطالب سایت، نام، لوگو و ... از کاربری مشاهده گردد بدون اخطار قبلی مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

قوانین و مقرارت وب سایت میهن مدرس بنا به تغییر شرایط، درصورت لزوم، اصلاح، گسترش یا تعدیل خواهد شد.

کلیه کاربران شخصاً موظف هستند به‌صورت دوره‌ای از این صفحه بازدید و اطلاع رسانی های سایت که از طریق حساب کاربری، پیامک و ایمیل انجام می شود را پیگیری نمایند و اگر کاربری خواست خدماتی چون ایمیل و پیامک برایش فعال نباشد در صورت اختلال در اطلاع رسانی ها، تمامی مسئولیت برعهده کاربر می باشد.